Під час сушіння гриби втрачають 23/25 своєї маси. Скільки кілограмів свіжих грибів треба взяти, щоб

отримати 8 кг сушених?

Ответы на вопрос

Отвечает Панин Родион.

8:23/25=200/23 кг = 8 16/23