2 мотицикліста рухаються на зустріч один одному.Перший їде зі швидкістю V1=32 км/год, V2=38

км/год.Між ними 80 км.Яка відстань буде 0,5 год

Ответы на вопрос

Отвечает Аруев Кирилл.
1) 32+38= 70( km/h) - швидкість зближення.
2)70*0.5=35( км) пройдений шлях за пів години
3) 80-35= 45( км)
Відповідь: 45 кілометрів відстань між мотоциклістами.