На двох деревах сиділи граки. Коли з першого дерева 9 граків полетіли геть, а з другого перелетіло

на перше дерево 5 граків, то після цього граків на кожному дереві стало по 8. Скільки граків було на кожному дереві спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузов Роман.
На первом дереве было х (гракiв)
Когда с этого дерева улетело 9 гракiв, а прилетело со 2-ого дерева 5 гракiв, то на первом деревi стало (х - 9 + 5) = (х -4) грака. И это равно 8 гракiв
Уравнение:
х - 4 = 8
х = 8 + 4
х = 12       
На втором дереве сидiло у (граков)
После того, как с этого дерева улетело 5 гракiв, там стало (у - 5) гракiв
И это равно 8 гракiв
Уравнение:
у - 5 = 8
у = 8 + 5
у = 13
Ответ: 12 гракiв було на 1-ом деревi, 13 гракiв бyло на 2 деревi спочатку.

  
Отвечает Тусупбекова Айша.
1)8-5=3(грак)
2)3+9=12(грак)-першому дереві
3)8+5=13(грак)-другому дереві