у коморі було 680 кг борошна. воно зберегалось у 7 мализ в 8 великиз мішках. Мама малого мішках 40

кг. яка Мама великого мішка

Ответы на вопрос

Отвечает Смурага Саша.
40*7=280-  в малих мішках кг
680-280= 400- кг в великих мішках
400:8= 50 гк має великий мішок