Коли батькові було 26років,олі виповнилося 4 роки.тепер олі 11 років.скільки років батькові


Ответы на вопрос

Отвечает Бақыт Даяна.
1) 11-4=7(лет)-прошло лет
2)  26+7=33(года)- исполнилось отцу
ответ: отцу 33 года