вертолет летив на высоте-100м.потим вин знызывся на 60м,и знову пиднявся на 40м.на якый высоти

опынывся вертолит.

Ответы на вопрос

Отвечает Каширкіна Катя.

1) 100-60=40 м на такій висоті опинився після зниження на 60 м

2) 40+40=80 м - на такій висоті опинився вертоліт

відповідь: 80 м

Отвечает Савина Полина.

100-60+40=80

100-60=40

40+40=80

Ответ на высоте 80м.