за 2 дні автомобіль проїхав 1320 км рухаючись з однаковою швидкистю.Першого дня він їхав 5 годин ,а

другого—7годин. Скільки кілометрів долав автомобіль кожного дня

Ответы на вопрос

Отвечает Осадчук Никита.

Ответ:

1й день - 550 км

2й день - 770 км

Пошаговое объяснение:

5+7=12 год

1320 км : 12 год = 110 км/год

110 × 5 = 550 км

110 × 7 = 770 км