З 25 кг соняшнику одержують 20 кг чистогонасіння.              

                                                 Скільки кілограмів чистого насіння можна одержати із 75 кг соняшнику?

Ответы на вопрос

Отвечает Шляпникова Виктория.
25/20=1.25 (кг) - соняшнику для 1 кг чистого насіння
75/1.25=60 (кг) - чистого нас іння
або
25/75=3 - в
ідношення
20х3=60 (кг) -
чистого нас іння