Шығарып көр Әр топтан артық санды тап. Неге оларды артық деп санайсың? Түсіндір.13 5 7 19 14 12 8

7 10 20орындап кер​

Ответы на вопрос

Отвечает Радюкина Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5+2=7 8+2=10

7+2=9 10+2=12

9+2=11 ........

11+2=13

13+2=15

15+2=17

17+2=19

14 артық 7 артық