Довжина прямокутника 6 см.Вона на 2 см більша за ширину.Знайди периметр прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Андрей.
6-2= 4 см ширина
(6+4)*2=20 см периметр
Отвечает Феннич Саня.
1)6-2=4 2)6+4×2=20см Ответ:Р=20см