різниця двох чисел дорівнює 15. Якщо більше число зменшити на 10% , а менше збільшити на 20% то їх

сума дорівнюватиме 171 . Знайдіть ці числа) . Пж поможіть ) Дуже потрібно )

Ответы на вопрос

Отвечает Денисеня Ваня.
Х меньшее число
х+15 большее
0,9(х+15) новое большее
1,2х новое меньшее
0,9(х+15)=1,2х
0,9х+13,5=1,2х
0,3х=13,5
х=13,5:0,3
х= 45 меньшее
45+15= 60 большее