Як розвязати рівняння 1)(460+120)/x=10 2.)x/3=240/30


Ответы на вопрос

Отвечает Щукин Владислав.
1)
460+120=10x
580=10x
X=580/10
X=58

2)
X/3=8
X=8*3
X=24