тягар масою 400 грам здійснює вертикальні коливання  на пружині з жорсткість 10 Н/м

 скільки коливань відбудеться за 30 сек

Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.
T=  \frac{t}{n} t- время  n- количество колебаний
T= 2 \pi * \sqrt{ \frac{m}{k} }   m -масса k- жесткость

 4*  \pi^{2} \frac{m}{n} }=  \frac{ t^{2} }{n^{2}}

 n^{2} =\frac{ t^{2} k}{m}*4  \pi^{2}

 n^{2}= \frac{900*10}{400}*4  \pi^{2}   n^{2}= 90*\pi^{2} n= \sqrt{90}\pi

n = 30 ( примерно).