Решите пожалуйста На обід у їдальні використали 23кг картоплі,що становило одну четверту частину

картоплі,яка була в ящику.Скільки кілограмів картоплі залишилось у ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Елизавета.
1) 23 : 1/4 = 23*4 = 92 кг - картошки было в ящике
2) 92 - 23 = 69 кг картошки осталось в ящике.
Ответ: 69 кг.