Cад прямокутнои форми  мае довжину 80м а ширину 60м 5-8 площи саду засаджено яблунями а решта площи

грушами Яка площа зайнята грушами

Ответы на вопрос

Отвечает Камынин Влад.
80*60=4800
4800:8*5=3000
4800-3000=1800
наверное так.