Математика 2 сынып 201 бет 8 тапсырма


Ответы на вопрос

Отвечает Лисиченко Макс.

Егер а=3 болса, онда екі торсақта 3+4=7 л қымыз
егер а=4 болса, онда екі торсақта 4+4=8 л қымыз
егер а=5 болса, онда екі торсақта 5+4=9 л қымыз