Ту-ұшағы 900 км/сағ жылдамдықпен 1,5 сағ, ал 850 км/сағ жылдамдықпен 0,4 сағ ұшты.Ол барлығы қанша

қашықтықты ұшты?

Ответы на вопрос

Отвечает Потапович Ульяна.

S=1,5*900+0,4*850=1350+340=1690км.

Ж: 1690 км.