Дам 20 баллов Срочно Обчислити площу паралелограма, дві сторони якого дорівнюють 6 см і 5√2 а кут

між ними дорівнює 45 .

Ответы на вопрос

Отвечает Богометова Аня.

Дано:

АВСD- параллелограмм

АВ=6см

AD=5√2см

∠А=45°

Найти:

S-?

Решение:

      B    _   _   _    _   _    _   _   _   _   C

         /                                               /

       /                                               /

     /                                               /

A /  _   _   _   _   _   _   _   _   _ /   D

S=AB*AD*sinA=6*5\sqrt{2} *\frac{\sqrt{2} }{2} =30cm^{2}

Ответ: S=30 см²