На осі абсцис знайдіть точку, відстань від якої до точки М(3;-3;0) дорівнює 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Харина Наталья.
Координати шуканої точки як точки, що лежить на осі абсцис (m;0;0) 

По формулі відстані між двома точками знаходимо
(m-3)^2+(0-(-3))^2+(0-0)^2=5^2
(m-3)^2+9+0=25
(m-3)^2=16
(m-3)^2=4^2
m-3=4; m_1=4+3;m_1=7
m-3=-4; m_2=-4+3; m_2=-1
ответ: (7;0;0) або (-1;0;0)