У трикутнику АВС відомо, що кут С=90°, АВ = 5 см, ВС = 3 см. Знайти тангенс B


Ответы на вопрос

Отвечает Зобкова Катя.

Tg=AC/AB
AC=√5²-3²=4 AB=5
tg=4/5->oтвет.