Срочно Знайти площу повної поверхні правильної шестикутної піраміди , в якій бічне ребро дорівнює :

17 СМ , А СТОРОНА ОСНОВИ-16 СМ.

Ответы на вопрос

Отвечает Мельник Регина.

Площа шестикутника =(3*√3*а*а)/2

Трикутники що лежать в бічних сторонах піраміди є рівнобедриними

Отже проведемо висоту з вершини піраміди на одну із основ трикутника (ця висота буде і медіаною)

Знайдемо цю висоту =√(17*17-8*8)=15

Площа трикутника дорівнює S=1/2ha

S=1/2*16*15=120cm^2

Повна площа поверхні шестикутника піраміди буде дорівнювати S=Sшестикутника+6*Sтрикутника

S=3*√3*256/2+6*120=√3*384+720