Сторона ромба утворює з діагоналями кути, різниця яких 20°. Знайдіть суму менших кутів ромба.


Ответы на вопрос

Отвечает Артёмов Матвей.

∠1-∠2=20
∠1=20+∠2
∠1+∠2+90=180
20+∠2+∠2=90
2∠2=70
∠2=35°
∠ромба = 2*∠2=70°
∑меньших углов ромба= 70*2=140°