Діагональ паралелограма рівні 2 і 3, а кут між ними 30градусів знайти його площу


Ответы на вопрос

Отвечает Красінська Оксанка.
Формула площі паралелограма: S=1\2*d1 *d2 *sin a. Тобто S=1\2*2*3*sin30=1\2*2*3*1\2=1.5. Отже площа паралелограма = 1.5см2(квадратних сантиметра).