Знайдіть периметр квадрата, якщо довжина кола описаного навколо нього дорівнює 16П см


Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Соня.

2πR=16π cм
R=16π/2π
R=8(см)
Rопис=а/√2
а=R√2=8√2(cм)
Р=4а
Р=4*8√2=32√2(см)