1.Трикутники АВС і DEF рівні, причому АВ=DE, BC=EF. Знайдіть відстань між точками В і E, якщо, якщо

АF=24см, DС=6см. 2.Спростіть вираз 3. Медіани трикутника АВС перетинаються в точці М. Знайдіть коефіцієнт гомотетії з центром у точці М, при якій точка С1 є образом точки С.

Ответы на вопрос

Отвечает Мусин Артур.
1)т к треугольники равны по условию ,то АС=DFтогда     АС=DF=(24-6):2=9
2)ABEF параллелограмм ВЕ=АД=9+6=15