Знайдіть площу прямокутної трапеції ABCD, якщо BC=12см. АС=18см, ВD-січна, яка ділить гострий кут

навпіл.... Дуже терміново...

Ответы на вопрос

Отвечает Ушакова Владислава.
∠CDD=∠DDA=∠CDB; ΔВСD- рівнобедрений, ВС=СD=12 см.
СК⊥АВ; ΔВСК- прямокутний. СК=12-2=10 см. ВК²=ВС²-СК²=144-100=44;
ВК=√44=2√11 ≈6,63 см.
ΔАСК- прямокутний.АК²=АС²-СК²=324-100=224; АК=√224≈15 см.
АВ=ВК+АК=3,63+15=18,63 см
S=0,5(12+18,63)·10=153,15 см²≈153 см