Із точки A до площини проведено перпендикуляр і похилу. Довжина якої 20см. Кут між похилою і ії

проекцією 60°. Знайти довжину перпендикуляра Помогите срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Шендель Егор.
Нехай АВ перпендикуляр, АС=20 см - похила, тоді ВС - проекція, а кут АСВ=60°.
Так як ∆АВС прямокутний, кут АСВ=90°, то АВ - катет, протилежний до заданого кута, отже АВ=АС*sin 60°=20*(√3)/2=10√3.