В основі прямої трикутної призми лежить прямокутний трикутник з катетами 3 і 4см. Знайти бічне

ребро призми, якщо її бічна поверхня дорівнює 180см2.

Ответы на вопрос

Отвечает Якупова Эльвира.
Знайти спочатку третю сторону трикутника АВ=3, ВС=4, за теоремою Піфагора АС=5, Площа бічної поверхні S=P*H, P=3+4+5=12 см. H=S/P=180/12=15(см), отже бічне ребро 15 см.