Довжина діагоналі прямокутного паралелепіпеда – 57 см, його розміри відносяться як 6:10:15.

Визначте площу повної поверхні паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Солтис Вероніка.

прямокутний паралелепіпед АВСДА1В1С1Д1, основа прямокутникАВСД, АС1 =57, АД/ДС/СС1=6/10/15=6х/10х/15х, АД=6х, ДС=10х, СС1=15х, АС1 в квадраті=АД в квадраті+ДС в квадраті+СС1 в квадраті, 3249=36*х в квадраті+100*х в квадраті+225*хв квадраті, 3249=361*х в квадраті, х=3, АД=6*3=18, ДС=10*3=30, СС1=15*3=45, площа основ=2*18*30=1080, площа бічної поверхні=периметр*висота(СС1)=(2*(18+30))*45=96*45=4320, площа повної поверхні=площа основ+площа бічної=1080+4320=5400