Дві сторони паралелограма = 8см і 10см , а його гострий кут = 30 градусів . Знайти площу

паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Аня.

ABCD- паралелограм. AB -8см  AD- 10см

кут А=30 градусів.

Sпаралелограма= AB*AD*Sin А

Sin 30 градусів = 1\2

Sпаралелограма= 8*10*1\2=40 (см)2