Визначити обєм прямокутного паралелепіпеда ,основою якого є прямокутник зі сторонами 3 і 4,а площа

діагонального перерізу 20

Ответы на вопрос

Отвечает Туманова Ирина.
1)√9+16=5 диагональ основания
2)5*h=20, h=4 высота параллелепипеда
3)V=3*4*4=48