Бічні сторони трапеції дорівнюють 4см а середня лінія 6см.Обчисліть периметр трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарева Настя.
1.Найдём сумму оснований:
6×2=12
2.Найдём P:
P=12+4+4=20 см