Знайдіть середню лінію рівностороннього трикутника , периметр якого дорівнює 1) 30см 2)60см


Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Даша.
Р=3а
1) 3а=30см
а=30÷3
а=10см
средняя линия равна( 1/2)а=(1/2)×10=5см
2)Р=3а=60см
а=60÷3
а=20см
средняя линия равна (1/2)а=(1/2)×20=10см