Знайдіть площу рівнобічної трапеції, висота й середня лінія якої дорівнюють 8 і 15 відновідно


Ответы на вопрос

Отвечает Квашнина Ангелина.
Полоща трапеції=1/2*(основа1+основа2)*висота, середня лінія=1/2*основа1+основа2), площа=середня лінія*висота=15*8=120