Із вершини розгорнутого кута АОС проведено два промені ОТ і ОМ так що кут ТОС=148 , кут АОМ=122.

Знайдіть кут ТОМ.

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Виктория.
∠АОТ = 180 - ∠ТОС = 180 - 148 = 32°

∠СОМ = 180 - ∠АОМ = 180 - 122 = 58°

∠ТОМ = 180 - ∠АОТ - ∠СОМ = 180 - 32 - 58 = 90°

Ответ: 90°