Дано вектори а(x;8) і b(3;9).При якому значенні x ці вектори перпендикулярні? Поможіть пожалуста

дуже треба! Прошу в усіх допомоги!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Алиса.
а(x;8) і b(3;9)
перпендикулярні тоді, коли скалярний добуток цих векторів дорівнює нулю, тобто
(a,b) = 0
з іншого боку
(a,b) = 3х + 72
3х + 72 = 0
3х = -72
х = -72/3 = -24