Середня лінія рівнобічної трапеції дорівнює 30, верхня основа 17, а бічна сторона-26. Знайдіть кути

трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Марупов Имомназар.
Середня лінія дорівнює напівсумі підстав, тоді більше підставу дорівнює 2 * 30-17 = 43. проведемо висоти на більше підставу. вийдуть прямокутні трикутники. косинус кута при більшому осноавніі дорівнює 13/26 = 1/2. значить кути прибольшое підставі дорівнює 60. кути при меншому підставі рівні 180-60 = 120.відповідь: два по 120, два по 60.