Дано: Довжина = 12 Пі Довжина сторони 4 кореня із 3 Знайти: альфа, бетта, гамма Як розв'язати цю

задачу?

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Ульна.
за розрахунком - це коло вписане в 6-кутник. =)
r - радіус вписаного кола
L - довжина кола
a - сторона багатокутника
n - кількість сторін многокутника
α, β, γ - кути за малюнком (хоч я незнаю, які вони у тебе за умовою)
L = 2πr  =>  r= \frac{L}{2 \pi}
r= \frac{12 \pi}{2 \pi}=6 - довжина радіуса
tg \frac{ \pi}{n}= \frac{a}{2*r} =\ \textgreater \ n= \frac{ \pi}{arctg( \frac{a}{2r})}
n= \frac{ \pi}{arctg( \frac{4 \sqrt{3}}{2*6})}=\frac{ \pi}{arctg( \frac{\sqrt{3}}{3})}= \frac{ \pi}{\frac{ \pi}{6} }=6 - сторін правильного многокутника
  \alpha=arctg\frac{ \pi}{n}=arctg \frac{ \pi}{6}=30°
 \beta = tg \frac{r}{ \frac{a}{2}}=  tg \frac{6}{ \frac{4 \sqrt{3}}{2}}= tg \frac{3}{ \sqrt{3}}=tg \sqrt{3}=60°
γ = 90° - оскільки    r ⊥ a.
Так мажливо й радіус описаного кола знайти R=4√3
все =)