Знайдіть площу трикутника, дві сторони якого дорівнюють 8см і 5см, а кут між ними дорівнює 30°


Ответы на вопрос

Отвечает Андросов Никита.
S = 0,5 * a * b * sin (a) = 0,5*8*5*sin(30) = 20*sin(30) = 20*0,5=10 кв.см