Знайдіть віддаль від точки перетину графіків функцій y = 1/x та у = 2 до початку системи

координат.Символ "/" - дроб.

Ответы на вопрос

Отвечает Скурихин Никита.
 \left \{ {{y= \frac{1}{x} } \atop {y=2}} \right. \Rightarrow  \left \{ {{y=2} \atop {2x=1 }} \right.
Точка пересечения  А имеет координаты (0,5 ; 2)
Начало координат точка О имеет координаты (0;0)
|ОA|=√(0,5-0)²+(2-0)²=√(0,25+4)=√4,25=√17/2

Ответ. √17/2