Знайдіть масу калій феноляту, який утвориться при взаємодії фенолу масою 4.7г з розчином калій

гідроксиду масою 120г з масовою часткою лугу 14%

Ответы на вопрос

Отвечает Верховный Игорь.
C6H5OH+KOH=C6H5OK+H2O
1) n (C6H5OH) = 4.7/94=0.05 моль
2) m (KOH) = 0.14*120=16.8 г
3) n (KOH) = 16.8/56= 0.3 моль
4) n(C6H5OK) = n (C6H5OH) = 0.05 моль
m(C6H5OK) = n * M (C6H5OK) = 0.05*132= 6.6 г
Ответ : m (C6H5OK) =6.6г