в основі піраміди лежить прямокутний трикутник з катетами 6 і 8см,висота призми =10см.Обчисліть

обєм призми.

Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалов Макс.

S(трикут.)=1/2*6*8=24cm^2

V=24*10=240cm^3