В треугольнике ABC проведена биссектриса AM угол MAC = 30 градусам угол C = 42 градуса. Найдите

угол B.

Ответы на вопрос

Отвечает Сербін Ваня.
Сума внутрішніх кутів = 180градусів.
якщо кут С=42.
кут МАС = 30 то кут А = 30*2=60(тому що МАС половина кута А)
тоді кут В буде дорівнювати
180-60-42=78)