Знайти P рівнобічної традиції,якщо відомо,що її тупий кут 120º,а основи 15 см. і 49 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалова Полина.
Дано : ABCD
BC=49
AD =15
найти Р
1(уголВ =С=180-120=60
2)BV=KC (провела высоты АV ,DK)=(49-15):2=17см
3)Катет лежав напротив 30°= пол гипот.
DC=34
P = 49+15+68=132