ребят выручайте, сама школу закончила давно сейчас помогаю брату а в матиматике полный 0... сторони

основи прямокутного паралепіпеда = 5 см і 6 см,а діагональ корень 65см. знайти площу повної поверхні паралепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Олофинская Вика.

Діагональ прямокутника дорівнює

d=\sqrt{a^2+b^2+c^2}

Звідси висота прямокутного параллелепіпеда дорівнює

c=\sqrt{d^2-a^2-b^2}=\sqrt{(\sqrt{65})^2-5^2-6^2}=\sqrt{65-25-36}=\sqrt{4}=2; см

Площу повної поверхні паралепіпеда дорівнює

S=2(ab+bc+ca)=2*(5*6+6*4+4*5)=2*(30+24+20)=2*74=148 кв.см

відповідь: 148 кв.см