Діагональ прямокутника дорівнює 30 см, а його сторони відносяться як 3:4 . знайдіть площу

прямокутники

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Дарья.
Обозначим сторону за 3а, а вторую за 4а
тогда, по теореме Пифагора: (3а)^2+(4а)^2=30*30
25*а*а=900
а*а=6
тогда стороны 3*6=18 и 4*6=20
площад=20*18=360