знайти площу рівнобічної трапеції основи = 10 і 6 см а кут між більшою стороною = 60 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Zhazhoyan Gevorg.

пусть a =6  b =10

высота h = (b-a)/2*tg60 = (10-6)/2*√3 = 4√3

площадь S=(a+b) /2 *h = (6+10)/2*4√3 =32√3 см2

ОТВЕТ 32√3 см2