Висота правельної чотирикутної призми дорівнює 10мм, а радіус кола, описаного навколо основи-5√2

мм. обчислість обєм призми.

Ответы на вопрос

Отвечает Няникова Лилия.
Диаметр круга=диагонали основания (квадрата)=5v2*2=10v2 мм
сторона квадрата (по пифагору сама посчитай)=10 мм
объём призмы=10*10*10=1000 мм.куб.