Площі двох квадратів відносяться, як 1:9. Знайдіть периметр другого квадрата, якщо периметр першого

дорівнює 24 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернобыль Полина.

Якщо площі відносяться як 1:9, то сторона другого квадрата у 3 рази більша за сторону першого. Тож і периметр другого квадрата, як величина лінійна, у 3 рази більший за периметр першого, а саме: 24*3 = 72 см.

Отвечает Пахомов Влад.

плащади     равны стороне в квадрате, значит отношение сторон корень квдратный из 1/9 и это 1/3. Периметр второго квадрата 24*3=72.

24:72=1/3