діагональ прямокутника АВСД дорівнює 10 см. і утворює зі стороною АД кут 30 градусів. Знайдіть

сторони СД і АД прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Талалаев Саша.

sin 30=CD/AC  =>1/2=CD/10 => CD=5 см

AD^2=10^2-5^2=75; => AD=√75 см